1 / 1
GORILNIK ZA ARGONSKI APARAT
8.000 МКД
Цената е фиксна
11.05.2022 20:36

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov, nekoristen gorilnik za argonski aparat so vodeno ladenje.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Nikola janev
Потврден огласувач
075840304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам