1 / 11
Prodavam Mercedes A 180
1 €
19.09.2022 08:26

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot na mercedes makautostar. Kolata e so full oprema,kolata e registrirana so zelen karton do maj 2023, i e vo perfektna vozna sostojba. Kolata raspolaga so:
-elektricni prozori
-bord kompjuter
-start-stop sistem
-elektricni retrovizori
-bixenon led svetla
-soncev krov
-abs
-priklucok za telefon
-elekteicna racna
-komplet novi zimski i letni gumi

Za poveke informacii tel. 070210166

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070210166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам