1 / 2
Филтер за вода/ filter za voda
10.000 МКД
29.06.2022 18:43

Гази Баба / Скопје

Filterot e malce koristen, potocno istroseni se samo ednash filtrite i sega ke treba da mu se smenat novi i da se koristi, kupen e od aqubrand 21 000den i vodata e preubava od istiot...

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

slave
Потврден огласувач
076457115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам