1 / 5
Range Rover Vogue 2008
16.500 €
Цената не е фиксна
18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 23:28

Кичево

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Full oprema 3.6l 270hp
Zadna kamera
Avtomatika
270000km ima pominato
Predni zadni greachi na sedishta
Klima
Zadni ekrani za DVD

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Edis Ibeski
Потврден огласувач
070279528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам