1 / 5
SE PRODAVAAT 2 ZIMSKI GUMI MATADOR 215/17 R16
7.000 МКД
Цената е фиксна
26.05.2022 13:00

Делчево / Делчево

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

215

Висина:

70

Дијаметар:

16

SE PRODAVAAT 2 ZIMSKI GUMI MATADOR 215/70 R16 , CENA 7000.00 DENARI ZA DVETE. GUMITE SE KORISTENI EDNA SEZONA
LICE ZA KONTAKT MARIJA 076/241-053

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

MARIJA
Потврден огласувач
072220803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам