1 / 7
Gliser Bayliner 175 2007 3.0 mercruser
123 €
25.06.2022 21:34

Охрид / Охрид

Motor natresen Mercruser 3.0 4 cilindri 135 konji 2007 godina
Giserot e donesend od USA kupen od prv sopstvenik mnogu dobra sostojba 075 350 401 Joska
Cena 17500 bez zameni ke ve molam

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

GUARD
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам