1 / 10
Germanski brend pantaloni/farmerki br.34/L %%povolno%%
700 МКД
Цената е фиксна
28.07.2022 19:22

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

34

Боја:

Окер

Preubavi germanski brend pantaloni Zara ,Springfield,Waikiki broj 34/L kako NOVi
Preubavi materijali i Modeli.
Cena 1500..
Namaleni na 700 parce


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

ORIGINAL CONVERSE

1 МКД

%GERMANSKI BREND MAICI% BROJ XL/XXL

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам