1 / 10
Fiat Punto 1.2 benzin
3 €
21.06.2022 10:03

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Fiat punto 1.2 benzin 44kw 2008 god od oprema .
- Bord compijuter
- Klima
- Elektrika na stakla
- Elekrika na retovizori
- Fabricko radio so cd
- Citi
Kolata e uvezena od germanija plateni se site davacki do registracija mozi i zamena so moja i vasa doplata za podetalno info 076711878

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
076711878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам