1 / 1
Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti
34.000 МКД
Со вклучен ДДВ
35.000 МКД
23.06.2022 10:27

Битола / Битола

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 meseci ima garancija uste 2 godii 6 meseci celosno ispravna komplet so kutija

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

sm
Потврден огласувач
075275174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам