1 / 3
SE PRODAVA IVECO STRALIS!!!
7.200 €
12.05.2022 09:32

Кавадарци / Кавадарци

SE PRODAVA IVECO STRALIS 2007 GOD VO TOP SOSTOJBA SO REALNI 800 000 SO 6 DOBRI GUMI SO ALUMINIUMSKI BANDASI SE RABOTE NA NEGO KLIMA VEBASTO FRIZIDER .... CENA 7200 EVRA
ZA POVEKE INFO NA TEL 078 288 012 SASHKO!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
078288012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам