1 / 11
Prodavam vikendica
42.000 €
29.07.2022 15:16

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

460 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Dihovo

Opremena se
Parno na peleti
Zidana furna skara
Bazen
Odlicna lokacija
Nad vila vista 50m od leva strana
Na sam pat za neze pole
Za poveke info na tel

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

dzordz
Потврден огласувач
070584359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам