1 / 1
Iphone ipad AIR 2 esktra Kako nov bez tocka so 4G
185 €
01.07.2022 12:12

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Moze da go koristite I Kako telefon podrzuva sim karticka vo top sostojba nikogas nisto ne smeneto fabrika doaga vo fabricko pakovanje so orginal polnac

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
075423161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам