1 / 9
Nova kukja vo S.Slatino so dvor 2000m2
320.000 €
01.07.2022 10:13

Теарце / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

2081 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

1975 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

S.Slatino

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na nova kukja vo S.Slatino, Tetovo.
Se prodava kako shto e na slikite komplet, moze da se pogledne vo bilo koe vreme.
_______________
▪️ Katnost: Pod + Priz + Pk
▪️ Plac: 2081m2
▪️ Dvorno mesto: 1975m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 228m2
_______________

Cena:
➧320.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja vo Capce Sokace od 203m2

75000 €

Kukja vo naselba Koltuk

50000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам