1 / 1
4GB Ddr3 Pc3l
700 МКД
Цената е фиксна
1.000 МКД
29.09.2022 15:21

Аеродром / Скопје

Prodavam ispravni ram plochki
4x SK hynix
1x samsung

700den parche


078 409425

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Koli
Потврден огласувач
070111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам