1 / 1
Fuego led televizor
200 €
Цената е фиксна
18.05.2022 08:47

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Fujitsu-Siemens

Производ:

Qled - Oled

Големина:

107 cm (42 inch)

Fuego led televizor 42inch 110sm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
070672345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам