1 / 2
SE PRODAVA NOVO BEBESKO KREVETCE
5.200 МКД
Цената е фиксна
12.05.2022 13:59

Автокоманда / Скопје

Krevetceto e so lizgaci za nisanje,
4 fioki, dusek aloe vera + gratis vrteleska kupeno od Loco Kroko.
Cenata e fiksa

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Dano
Потврден огласувач
071272096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам