1 / 5
SE PRODAVA ATRAKTIVEN LOKAL VO STRUGA NA KEJOT NA DRIM 608m2
1 €
12.05.2022 15:30

Струга / Струга

Број на соби:

6

Квадратура:

608 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Се продава Локал во Струга на кејот на Дрим,608м2,кој се состои од две деловни единици.
- Ресторански дел од 225м2 со 150 места за седење
- комплетно опремен,со директен излез на кејот.
- Фитнес центар комплетно опремен од 383м2.
Цена по договор.

Димитар 070 233 123
Јованка 077 740 014
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Impuls Real Estate
UL. DIMITRIJA CUPOVSKI
Потврден огласувач
070/233-123 077/740-024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам