1 / 4
Se prodava stara kukja vo naselba Koltuk vo Tetovo
40.000 €
05.05.2023 23:45

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

96 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

28 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Koltuk

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stara kukja vo naselba Koltuk vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1
▪️ Plac: 124m2
▪️ Dvorno mesto: 28m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 96m2
▪️ Podrum
_______________
▪️ Kukjata e lepenka od edna strana.
_______________
Cena:
➧40.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам