1 / 3
Kenwood sistem hi fi odlicen zvuk
2.500 МКД
24.05.2022 13:25

Струмица / Струмица

Se prodava kenweod XD-552 sistem raboti fm,aux CD ne raboti.
Tel:072-660-003

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

pepi
Потврден огласувач
072660003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам