1 / 4
Se prodava plac na pad za Falishe
200 €
12.05.2022 18:16

Тетово / Тетово

Квадратура:

2740 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo blizina na Falishe.
▪️ Placot e na glavna ulica.
_______________
Povrshina na placot:
▪️ 2740m2
▪️ Ima mozhnost da se podeli na poveke placevi.
_______________
Cena:
▪️ 200€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat placevi na odlicna lokacija

0 €

Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.

80000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам