1 / 2
Gymbit za stomacni bez optovaruvanje na r'bet
1.500 МКД
06.06.2022 10:13

Карпош / Скопје

Prodavam sprava za stomacni, so koja ne se optovaruva r'betniot stolb, Gymbit. Mnogu malku koristen, skoro nov. Kontakt 070333256

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Се продава од:

A
Потврден огласувач
076445565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам