1 / 3
Се продава куќа во Свети Николе(Рецко Маало)
25.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 10:11

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

7

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Гоце Делчев бр 30

Се продава куќа на улица Гоце Делчев бр. 30 Свети Николе (Рецко Маало) со прекрасен поглед на градот,веднаш вселива
Тел за контакт : 077976839 Мичо

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
078208657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам