1 / 3
300м2 ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАРОТ НА БИТОЛА
1 €
15.06.2022 22:48

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

300 m²

Греење:

Нема

Се издава деловен простор во центарот на Битола од 245м2 деловен простор и 55м2 магацински простор. Обиектот располага со сопствени 20 паркинг места.
Контакт 071348082
Слободен од 01/07/2022

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Дуќан
Потврден огласувач
071348082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам