1 / 7
Nokia 6020. Odlicno zacuvan.
700 МКД
08.08.2022 02:18

Охрид / Охрид

Марка:

Nokia

Модел:

6020

Боја:

Silver

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site karticki. Odlicno zacuvana.
Cena: 700 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071738358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам