1 / 6
Се продава стан 39м2 кај Сити Мол
60.000 €
12.05.2022 19:23

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

39 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Никола Русински 29

Се продава стан на високо приземје во близина на Сити Мол веднаш до ресторант Сидро. Погоден и за канцеларија и за живеење. Станот се наоѓа во одлична зграда со сопствен заграден двор.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar1973
Потврден огласувач
071225180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам