1 / 12
Се издаваат Високи маси и Шатори тенди
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 20:24

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Fenix Event
Организација на настани:
Свадби, крштевки,родендени,приватни забави, матури, запросување, сунети и други фамилијарни веселби...
Се издаваат :
-Високи маси (коњопои)
-Ниски маси
-Шатори за секакви забави и прослави!
-Шатори (тенди) 3x3m2
-Шатори (тенди) 6x3m2
-Столици (тифани)
-Фрижидери за пијачка
Машина за ниска магла и прскалки за вашиот прв свадбен танц
Машина со балончиња за вашиот роденден
Превозот е со наше возило (комбе)

Можете да не контактирате и Viber 24/7

Контакт Телефони:
075939207 Марјан
071309268 Дејан

Instagram fenix_event
https://instagram.com/fenix__event?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Facebook Fenix Event
https://www.facebook.com/fenixeventDM/


Visoki masi konjopoi коњопои
Satori
Masina za niska magla prskalki
Stolcinja
Stolici
Svadbi
Rodendeni
Suneti
Zabavi

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Журки

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
071309268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам