1 / 12
CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI - 4×4
1 €
Цената е фиксна
23.05.2022 10:44

Гостивар / Гостивар

Марка:

Citroen

Модел:

C-Crosser

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

114 kw / 155 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Odlicna sostojba - maksimalno zacuvan
-Najvisoko nivo na oprema ( 5sedista)
-Servisiran kompletno se vo Avtonova Sk
-Nov akumulator
-Atestirani zatemneti stakla
-Realna kilometraza
-Registriran do 20 ti Mart 2023 god (cela godina)
-Pogon na predni trkala - 4×4 Auto - 4×4 Lock
-18" alu felni so odlicni Pirelli gumi
-Na dzipot se e fabricko i se funkionira odlicno
-Poveke info na tel...
-Definiranje na cena samo po viduvanje , proba i proverka vo vas servis ili strucno lice...
Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Automobile gv
Потврден огласувач
075233551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам