1 / 11
Golf 4
4.200 €
14.05.2022 17:43

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golt 4 1.9 TDI proizveden 2006 godina,registriran do 27.04.2023 so zelen karton, vo ekstra sostojba vredi da se vidi.inf 075 773 135 Kiko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
070625000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам