1 / 12
Bmw 318d e91
5.900 €
16.05.2022 08:56

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo besprekorna sostojba, realni kilometri, napraven servis pred 6000km, smeneti predni amortizeri, novi plochki. Kolata e so dva para aluminiumski bandazi 17ki so novi letni i zimni gumi. Registrirana e so zelen karton. 2.0 motor so mn mala potroshuvacka. Kolata e so prva boja i nema udari. Moze zamena samo za bmw e60 avtomatk ili w211 e320

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Simon
Потврден огласувач
077492358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам