1 / 2
Hitno Hitno Hitno!!! Se prodavaat trosed dvosed i fotelja
150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 18:54

Охрид / Охрид

Hitno se prodava eden trosed eden dvosed i fotelja koristeni no socuvani kako novi se hitno se prodavaat cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Dimitrij
Потврден огласувач
072248203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам