1 / 10
Продавам Луксузно уредена куќа - Велес
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 11:14

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

350 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Луксузен

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локација.
Куќата е неодамана целосно реновирана(нов кров, нови олуци, довод/одвод, итн), опремена и веднаш вселива.
Куќата има комотен двор од 350м2, три големи тераси, како и сопствена гаража со под-гаражен простор.
Дополнително, куќата е со високо квалитетен паркет, централно парно греење и луксузна бања.
Повеќе информации на 078 434 931
Цена на лице место

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077656954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам