1 / 12
TOYOTA RAV4 2.2 D-4D - STAKLO -
11.900 €
Денес 08:12

Кочани / Кочани

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

TOYOTA RAV4 2.2 D-4D, 2010g. Voziloto e uvezeno od Italija so ful oprema i plateni davachki do registracija. Voziloto e so realni kilometri i e kako od salon. Ne odgovaram na mejl. Tel. 078/359 009

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baniniavto
Потврден огласувач
078359009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам