1 / 4
Novo pojacalo
1 МКД
04.08.2022 09:56

Карбинци / Штип

Состојба на предмет
Нов

Mini pojacala so dalecinsko ,na koi postavuvate zvucnici so pomos na kablite vo paketot.
Rabotat na 12v adapter, ili na akumulator, i se pogodni za vo kola i za domasna upotreba
Slusate direktno muzika od niv preku:
- Bluetooth
- AUX
- USB
- Memoriska


Bez Zameni
Ne prakjam po Kargo-prodazba samo vo Stip

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

ss
Потврден огласувач
Viber 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам