1 / 6
Strafalka Einhell 18 v odlicna
2.500 МКД
Цената е фиксна
12.05.2022 20:59

Автокоманда / Скопје

Prodavam strafalka marka Einhell 18 v donesena od Germanija odlicno socuvana . Za ispravnosta vi garantiram ke vi sluzi poveke godini . Proba na lice mesto . Prakam i po kargo niz cela Mk .

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам