1 / 10
Atego
21.500 €
12.05.2022 21:24

Ресен

Mercedes Atego 1624
2008 God.
Frigo Ladilnik
7150kg Nosivost
9.6M dolga
Carinet bez registracija....
Novi Gumi
Automatic menuvac

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Djunejt
Потврден огласувач
70692012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам