1 / 12
MAN TGL 8.180 EURO 5 FURGON 2009g -SILJANOVSKI
10.200 €
26.06.2022 08:01

Битола / Битола

Man Tgl 8.180
2009 g euro 5
352 000 km
Furgon so hidraulicna
Rampa - lift
Racen menuvac 6 brzini
Novi gumi
Nazat na vozdusni jastuci
Odlicna sostojba
Doneseno so vozenje
Uvos od germanija
Uvezeno na firma
Plateni site davacki
do registracija
Cena + ddv
Kontakt tel... 070 237 310

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

siljanovski
rastanska bb bitola
Потврден огласувач
070237310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам