1 / 6
Отпорен на вода и удари OUKITEL WP5
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 14:03

Велес / Велес

Телефонот е скоро нов ... малку е користен има батерија 8000 mah,отпорен на вода и удари

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078205120(viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам