1 / 8
Passst B6
1 МКД
Цената не е фиксна
06.04.2023 11:38

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE
Pasatot ima pominato 265.000 km
Napraveni mal i golem servis.
Registrirana do 11/2023
Cena po dogovor
Tel za kontakt 078 354 247

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
078 354 247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам