1 / 12
FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS 2008G
3.050 €
Денес 09:56

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 75KS
🎲🎲🎲 2008G🎲🎲🎲
🔥🔥🔥 CENA 3050E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️078236950☎️☎️☎️
❄🧊KLIMA ISPRAVNA🧊❄
🔵4XNOVI GUMI
🔵2XKLUCA
🔵BORD
🔵ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам