1 / 5
Куќа во селото Лавци
20.000 €
Цената е фиксна
03.10.2022 19:17

Битола / Битола

Број на соби:

7

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

155 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1923

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

с.Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на селото, пристап со возило автентична состојба одлична за реставрација и со голем потенцијал за селски туризам. Тел за контакт 078/285-467

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Продавач
Потврден огласувач
078228238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам