1 / 4
Gumi 225 65 17 Yokohama Letni
8.000 МКД
Цената е фиксна
24.06.2022 20:50

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

65

Дијаметар:

17

Se prodavaat gumi 225 65 17 Yokohama letni super gumi cetiri isti. shara 7 mm... Ne gi delam samo komplet site cetiri..
Cena: 8000 denari
Vulkanizer Joco Saramzalino
Moznost za montaza i balansiranje, prakam i po kargo.. Imam i drugi dimenzii pisete poraka ili zvonete ..
Tel: 071682777
WhatsApp ... Viber ..
Mail: jocovulkanizer@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам