1 / 1
Пластични буриња
1 МКД
13.05.2022 10:11

Берово

Се продават користени пластични буриња седум на број.
Бурињата се погодни за чување на комиње и вода.
Цена по договор.
Контакт: Виктор
070 213 722

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
071271762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам