1 / 8
SHINERAY
По Договор
13.05.2022 10:14

Пробиштип

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2021

Модел:

SHINERAY

Shineray
2021 godina
Uste pod garancija
Registrirano cela godina
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070490692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам