1 / 1
Пумпа за систем со парно
1 €
13.05.2022 10:15

Берово

Се продава пумпа за систем со парно греење, пумпата е во одлична состојба.
Цена по договор
Контакт: Виктор
070 213 722

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
071271762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам