СТОЛАРИ, ПАКУВАЧИ, ШИВАЧИ
1 €
27.05.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Заради зголемен обем на работа за извоз имаме потреба од квалификувани столари за кроење и монтажа на рамови за тапациран мебел, шивачи на тапациран мебел, работник за подготовка на седишта. перници и лепење на сунѓер на дрвени конструкции, во индустрија за тапациран мебел, пакувачи.

Минимум 3 годишно работно искуство.

Контакт телефон: 075 443449

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075309060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам