1 / 1
Нива Плац
По Договор
29.01.2023 20:24

Струга / Струга

Квадратура:

2765 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава нива со 2765м2
Во селото ЛОЖАНИ Струга
Нивата се наоѓа во непосредна близина на прочистителната станица и на околу 200 метри од реката Црн Дрим

Информации: 072 695 084

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Novo Lagovo
Потврден огласувач
38970766431
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам