1 / 3
RACKA/HUGAD Двоен корниз 210-385 см/ИКЕА
2.870 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
13.05.2022 12:22

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик, полипропиленска пластика
> Боја: црн

Димензии на производот:
> Мин. должина: 210 см
> Макс. должина: 385 см

Код на производ:
699.292.47

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам