1 / 12
Vespa GTS 300 Super - 2010 (samo 12000km)
3.500 €
Цената не е фиксна
3.950 €
05.07.2022 10:44

Охрид / Охрид

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

GTS 300 Super

Километри:

10000

Se prodava kako nova, odlicno socuvana, mnogu malce vozena...skoro 12000km. Registrirana do 2023ta.

Godina: 2010
Prva registracija: 2012

Ima prostor za dogovor okolu cenata, zvonete za povekje informacii.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
070570617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам