1 / 12
Kia picanto 1.0 benzin 2007 god reg so full oprema ODLICNO
2.250 €
19.05.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Kia

Модел:

Picanto

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ODLICNO SOCUVANO KIA PICANTO 1.0 BENZIN 2007 GOD REG DO 06 2022 ODLICEN MOTOR ZDRAVA KAROSERIJA ENTERIER SOCUVAN SO FULL OPREMA
KLIMA RABOTI
EL NA STAKLA
AIRBAG
NOVI GUMI
CENTRALNO
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
CENATA E SAMO 2250 EVRA 077 969922

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077969922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам