1 / 11
RENAULT RENO LAGUNA 2.0 DCI 2008
По Договор
27.11.2022 10:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

renault laguna 2008
uvezana od francija
karoseriski bez zabeleshki
vnatreshen enterier kako od salon
full oprema
reg.. cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078414615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам